Jump to content
Join
img01

Această comunitate a fost creată ca să vă oferim un loc unde să vă simțiți liberi și să vă faceți prieteni noi. Dacă vreti sa aflați mai multe despre comunitatea noastră, nu ezitați să trimiteți un mesaj staff-ului sau să vă alăturați serverului nostru de Teamspeak și vorbiți cu unul dintre membrii staff-ului nostru pentru o istorie mai aprofundată. Nu uita să citesti regulamentul și cel mai important, să nu uităm să ne distrăm.

img02

Alăturați-vă serverului oficial Counter-Strike 1.6 STAR.DARKZ.RO Acest server este unul clasic și unul distractiv. Alăturați-vă acum dacă îndrăzniti și arătați-ne că aveți skill sa intrati primii in top 10 cei mai buni jucători.

img03

Alăturați-vă serverului nostru de TeamSpeak TS.DARKZ.RO. Aici vom organiza evenimente distractive si ne vom distra. Vrem să avem o familie mare, așa că nu uitați
să vă invitați prietenii pe serverul nostru.

Announcements Corner

• Înainte de a naviga pe comunitatea Darkz România, recomandăm citirea regulamentului general!
  • Dorești să faci parte din echipa de moderatori ai forumului? Atunci poți aplica aici!
  • Ești nou pe comunitate și nu știi să utilizezi toate funcțiile acesteia? Categoria Tutoriale forum îți vine în ajutor!
Sign in to follow this  
baberebb0069

Reclamatie - kNd|Tw1sT

Recommended Posts

Nume : Cristi
Numele tau in joc : xCRISTIx0069
Numele Reclamant-ului : kNd|Tw1sTOra & Data :
Scurta descriere : aprox 20:40 , baiaatul ameninta, da mute aiurea, si permanente, plus se cearta cu unii playeri, macar o mustrare acolo va rog
Alte precizari : baiatul cred ca e capabil dar prea face abuz de putere

1 la mana nu sti sa faci o reclamtie 

2 la mana nai dovezi 

3 la mana dani kalasnikov au steam on au fost verificati de en ori 

astept dovada ca va amemnint

6 minutes ago, kNd|Tw1sT ;x said:

https://imgur.com/a/0X07Sf8 din pacate voi injurati nu aveti dovezi

nu ma refer la aceasta persoana, la aceasta ai procedat corect +rep de la mine. Dar ai si tu momente in care abuzezi si dai mute permanent cat am fost on ai dat 2 sau daca nu chiar 3. ma refer la persoanele alea care nu te injura dar faci figuri de mare admin ;)

Just now, kNd|Tw1sT ;x said:

1 la mana nu sti sa faci o reclamtie 

2 la mana nai dovezi 

3 la mana dani kalasnikov au steam on au fost verificati de en ori 

astept dovada ca va amemnint

am spus cevav de ei doi :) cu kala am vb si pe dicord bafta frate nu mai incerca sa te scoti nu am chef de cearta

• dani
  • Părerea mea (dacă o sa se ia în considerare) pentru acest gen de reclamație adminul a procedat corect, fără abuz de grad. Tu ar trebui sa știi sa te mai controlezi la limbaj pentru ca suporți consecințele și din ce am văzut eu din ss văd pe acolo niște vorbe nu tocmai bune pentru tine. Atât am avut de spus Gl adminilor ce vor citi și iși vor da părerea!

• Alina
  • Contra , nu vad dovezi ! Si chiar m-am saturat de copii ce fac reclamatii doar că au invatat sa foloseasca forumu !Dai lu unu gag rpd iti zice altu ca-ti fave post ....=))))Si cu tn Cristi ...te credeam om cu cap ..nu asa pârâcios .

2 minutes ago, dani said:

Părerea mea (dacă o sa se ia în considerare) pentru acest gen de reclamație adminul a procedat corect, fără abuz de grad. Tu ar trebui sa știi sa te mai controlezi la limbaj pentru ca suporți consecințele și din ce am văzut eu din ss văd pe acolo niște vorbe nu tocmai bune pentru tine. Atât am avut de spus Gl adminilor ce vor citi și iși vor da părerea!

haha =) nu eu eram in poza nu stiu ce legatura are numele meu e baberebb0069 in joc ;)

2 minutes ago, Alina said:

Contra , nu vad dovezi ! Si chiar m-am saturat de copii ce fac reclamatii doar că au invatat sa foloseasca forumu !Dai lu unu gag rpd iti zice altu ca-ti fave post ....=))))Si cu tn Cristi ...te credeam om cu cap ..nu asa pârâcios .

i-am promis ca ne intalnim pe forum, ne-am mai intalnit cumva? sau cum ma credeai om cu cap?

33 minutes ago, baberebb0069 said:

haha =) nu eu eram in poza nu stiu ce legatura are numele meu e baberebb0069 in joc ;)

xCRISTIx0069***

• Like
  • :contra:nu ai dovezi.

• Sebastian.
  • Reclamatia fara dovada e inutila !

:tc:

Guest
    This topic is now closed to further replies.
    Sign in to follow this